Szkolenia

E-marketing

Stwórz strategię firmy i skutecznie wypromuj swoją działalność w Internecie!

Szkolenie e-marketingowe to naście lat doświadczenia zamknięte w kilku etapach intensywnej, warsztatowej pracy, podczas której otrzymasz klucz do teoretycznej wiedzy i praktycznych rozwiązań. Dostarczymy Ci narzędzia, dzięki którym samodzielnie zwiększysz zyski i stabilność firmy, a zredukujesz wydatki oraz nieporozumienia na linii klient- wykonawca.

Cel?

Poznasz tajniki budowania skutecznej strategii internetowej, dzięki której zyskasz co najmniej 2 dodatkowe transakcje miesięcznie. Pokażemy Ci także, jak wypromować firmę w Internecie oraz pozyskać nowych klientów w interesującej Cię grupie docelowej.

Dla kogo?

Kierownicy, menadżerowie oraz właściciele małych firm pragnący zbudować silną markę. Praktyczna wiedza e-marketingowa przyda się także każdemu pracownikowi, który pragnie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu tworzenia strategii rozwoju firmy.

E-marketing
rodo

RODO

Przygotuj się na zmiany wynikające z RODO oraz zdobądź praktyczną wiedzę na temat przetwarzania danych osobowych w ujęciu nowych przepisów.

Nie musisz już dłużej obawiać się nadchodzących modyfikacji czy niezrozumiałego języka, jaki zazwyczaj spotykamy w dokumentacji – podczas szkolenia dostarczymy Ci wszystkich najważniejszych informacji w przystępny, zrozumiały sposób.

Cel?

Pomożemy Ci nie tylko lepiej poznać problematykę ochrony danych osobowych, ale i dostarczymy narzędzia, dzięki którym skutecznie wdrożysz procedury oraz przygotujesz pracowników do nowych wytycznych.

Dla kogo?

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, administratorzy danych, kadry kierownicze oraz obecni Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji, którzy w przyszłości będą pełnić funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych (DPO).

Reklama w Social Media – Facebook jako narzędzie marketingowe

Zwiększ sprzedaż swoich produktów i realizuj coraz bardziej rozbudowane cele biznesowe!

Dzięki szkoleniu z reklamy poznasz najnowszą wiedzę z zakresu systemu reklamowego na Facebooku oraz odkryjesz, jak przełożyć kryjący się w nim potencjał na realne korzyści dla Twojej firmy. Pomożemy Ci także zoptymalizować kampanię reklamową, określić budżet oraz opracować skuteczną strategię reklamową.

Cel?

Odkryjesz, jak prowadzić kampanię reklamową w Social Media, aby zyskać co najmniej kilka dodatkowych transakcji miesięcznie. Podsuniemy Ci także rozwiązania umożliwiające pozyskanie nowych, kluczowych dla Twojego biznesu Klientów.

Dla kogo?

Szkolenie z zakresu Facebook ADS skierowane jest do menadżerów i pracowników nadzorujących wyniki kampanii, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu wszystkich drzemiących w kampaniach możliwości.
Warsztat to również doskonała propozycja dla samodzielnych specjalistów czy pracowników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kreowaniem i nadzorowaniem kampanii w Social Mediach.

Social Media
Komunikacja w biznesie

Komunikacja w biznesie

Zbuduj spójny wizerunek firmy i generuj dzięki niemu optymalne dochody!

Pokażemy Ci, jakie elementy komunikacji w biznesie wdrożyć, aby zbudować markę z którą liczy się konkurencja, partnerzy oraz przyszli Klienci. Zdradzimy Ci także co zrobić, aby zainteresować słuchaczy podczas wystąpienia publicznego oraz w jaki sposób zjednać odbiorców w trakcie spotkania networkingowego.

Cel?

Zamiast teorii, przekażemy Ci sprawdzone, innowacyjne techniki profesjonalnej sprzedaży oraz podstawy z budowy, kreowania oraz zarządzania marką osobistą. W rezultacie, posiądziesz wiedzę zarówno z zakresu umiejętnego prowadzenia negocjacji z Klientem, jak i zrobienia dobrego pierwszego wrażenia na przyszłych partnerach biznesowych.

Dla kogo?

Każdy pracownik zajmujący się bezpośrednim i pośrednim kontaktem z Klientem.

Negocjacje sprzedażowe 1 na 1. Sprzedawca vs Klient. Gdy klient żąda, a sprzedawca chce

Zdobądź klucz do potrzeb Klienta i poznaj techniki, dzięki którym działania Twojej firmy będą wydajniejsze, niż kiedykolwiek.

Zapomnij o wątpliwościach, obiekcjach oraz nieskutecznych technikach sprzedaży, kończących się tylko frustracją. Na szkoleniu pokażemy Ci, jak opór Klienta przekuć na swoją korzyść, a nieudany proces sprzedażowy przemienić w pomyślną transakcję.

Cel?

Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania Klienta – od zrobienia pierwszego wrażenia, przez zastosowanie innowacyjnych technik sprzedażowych, aż po zakończone sukcesem negocjacje. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu odkryjesz i samodzielnie wdrożysz kluczowe czynniki decydujące o powodzeniu każdego spotkania biznesowego.

Dla kogo?

Sposób prowadzenia rozmów z Klientem to wiedza przydatna w przypadku każdego pracownika zajmującego się szeroko pojętą tematyką sprzedaży. Szkolenie to również doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji dla wszystkich handlowców oraz przedsiębiorców.

negocjacje
zarzadzanie zespolem

Efektywne zarządzanie zespołami pracowniczymi

Wydobądź maksimum potencjału ze swojego zespołu i zostań liderem, który sięga coraz wyżej!

Dobrze wiemy, że siła drzemie w grupie – dlatego na naszym szkoleniu dowiesz się, co zrobić, aby stworzyć zaangażowany i ambitny team, gotowy sprostać każdemu wyzwaniu!

Cel?

Dostarczymy Ci narzędzia zwiększające efektywność zarządzania zespołem pracowniczym. W końcu dobry, zaangażowany lider to dobry, zaangażowany zespół – pokażemy Ci więc, jak to osiągnąć!

Dla kogo?

Kadra zarządzająca w firmie.

Zarządzanie projektami

Zdobądź środki zewnętrzne na rozwój swojej organizacji i skutecznie nimi zarządzaj!

Jeśli zastanawiasz się, skąd pozyskać źródła finansowania, w jaki sposób zaplanować projekt oraz jak skutecznie doprowadzić jego realizację do końca, to na tym szkoleniu się tego dowiesz.

Cel?

Przekażemy Ci teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu pozyskiwania oraz zarządzania projektami. Na szkoleniu nie tylko pokażemy Ci, jakie techniki wykorzystać, aby praca nad projektem stała się jeszcze efektywniejsza, ale i pomożemy nabyć umiejętności, dzięki którym samodzielnie opracujesz dokumentację aplikacyjną.

Dla kogo?

Szkolenie z zakresu zarządzania projektami to idealne rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą, zarządza przedsiębiorstwem czy odpowiada za rozwój organizacji.

Zarzadzanie projektami
optymalizacja procesow

Optymalizacja procesów metodami Lean Management z grą planszową Koromo

Rozpraw się z marnotrawieniem w Twojej firmie i postaw na proces doskonalący możliwości.

Podczas szkolenia poznasz koncepcje Lean Management oraz Kaizen– czyli techniki zarządzania działalnością, które usprawnią procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstwa. Rezultat? Wyeliminujesz problemy związane z brakiem kreatywnych rozwiązań, a w zamian zastąpisz je narzędziami wpływającymi na efektywność pracy w Twojej firmie.

Cel?

Przeprowadzimy Cię przez style zarządzania oraz pokażemy Ci, jak nowe rozwiązania z sukcesem zastosować w praktyce. To jednak nie wszystko. Podczas szkolenia poznasz konkretne techniki usprawniające, skupimy się również na pobudzaniu zaangażowania i motywowania pracowników.

Dla kogo?

Szkolenie to idealne rozwiązanie dla brygadzistów, koordynatorów, kierowników i kadry zarządzającej – czyli wszystkich osób, które są lub planują być zaangażowane w procesy ciągłego doskonalenia prowadzone w firmie.

Psychologia negocjacji

Zdobądź wiedzę na temat zasad skutecznych negocjacji biznesowych oraz uodpornij się na taktyki manipulacyjne drugiej strony!

Szkolenie Psychologia negocjacji pozwoli Ci rozwinąć elastyczność w kontakcie z różnymi typami partnerów biznesowych, nauczy Cię także jak profesjonalnie przygotować się i przeprowadzić negocjacje. Co więcej, przy przekazywaniu tej wiedzy nie uciekamy się do samej teorii. Zamiast suchych faktów wykorzystujemy interaktywne metody, które skutecznie zaangażują wszystkich użytkowników – co znacząco wpływa na efektywne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Cel?

Poznasz swoje predyspozycje osobowościowe, dzięki czemu nie tylko negocjacje, ale i ogólne kontakty z Klientami będą jeszcze skuteczniejsze. Uodpornisz się także na techniki manipulacyjne, jakie może stosować druga strona negocjacji.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiadających w organizacji za negocjacje: kupców, sprzedawców oraz pracowników działu obsługi klienta.

psychologia negocjacji
programowanie cnc

Kurs podstawowy dla programistów i operatorów tokarek numerycznych w programie EspritCam- programowanie i obsługa

Rozwiń swoje dotychczasowe kompetencje i rozpocznij pracę z użyciem systemu ESPRIT CAD/CAM do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.

Podczas szkolenia poznasz możliwości programu CAD/CAM, a także dowiesz się na temat przewagi tego sposobu nad programowaniem ręcznym.

Cel?

Zdobędziesz umiejętności z zakresu programowania w ESPRIT CAM tokarek sterowanych numerycznie w osiach ZX, tokarek z narzędziami napędzanymi w osi C (obróbki frezarskie płynne na czole i obwodzie wałka) oraz w osi Y (obróbki frezarskie z indeksem w osi C).

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, które chcą poznać możliwości programu CAM oraz stosować go do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.

Sage Symfonia 2.0 Handel Sprzedaż i Magazyn – poziom zaawansowany

Wykorzystuj informacje zawarte w programie Sage Symfonia 2.0 Handel Sprzedaż i Magazyn– szybko i efektywnie.

Jeśli zastanawiasz się, jak podnieść wydajność swojej pracy z programem, a przy tym umiejętnie definiować oraz wprowadzać dokumenty, kontrahentów czy towary, to na tym szkoleniu tego się właśnie dowiesz.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników, którzy używają programu Sage Symfonia 2.0 Handel Sprzedaż i Magazyn.

sage-symfonia
przywodztwo

Przywództwo i motywowanie

Przywództwo oraz motywowanie to szkolenie, podczas którego zdobędziesz wiedzę z zakresu skutecznego zarządzania zespołami pracowniczymi, a co się z tym wiąże, zyskasz podstawy do bycia jeszcze lepszym przywódcą.

Cel?

Warsztat został stworzony z myślą o kadrze menadżerskiej chcącej angażować współpracowników w osiąganie coraz ambitniejszych celów. To właśnie dlatego opracowaliśmy szkolenie w taki sposób, aby dostarczane podczas niego narzędzia gwarantowały szybkie rezultaty – idealne do zastosowania w codziennej pracy liderów.

Dla kogo?

Szkolenie z tego zakresu będzie idealne dla kadry zarządzającej w firmie, a także dla osób na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych.